%100 AĞRISIZ

EN YÜKSEK YOĞUNLUK

ÖMÜR BOYU GARANTİ

6-8 SAAT OPERASYON

UZMAN DOKTORLAR

Tıraşsız saç ekiminde Mikro motorlar aracılığı ile ense bölgesinden saç kökleri alınmaktadır. Bu cihaz sayesinde saçın tıraş edilmesi gerekmez. Böylelikle saç ekimi yaptırdığının bilinmesini istemeyen hastalar gönül rahatlığı ile bu tekniği kullanmaktadır. Tıraşsız saç köklerinin alınacağı ve ekileceği alanların uygun olduğu konuklarımızda, saçlar kazınmadan tıraşsız saç ekimi uygulanabilmektedir. 

1. Görünmeyecek şekilde tıraş yapılan saç ekim yöntemi (Uzun saçlı kişilerde kafanın arkasında iki kulak arasında küçük bir pencere açılarak saç köklerinin alındığı ekim tekniği)

2.Tıraşsız saç ekim yöntemi (Donör ve ekilecek alanın hiç tıraş edilmeden yapıldığı saç ekim tekniği)

Bu tekniklerin her ikisinin de uygulanmasında çeşitli sınırlamaların olduğundan bahsedebiliriz. Özellikle bu tip bir saç ekimine uygunluğun belli kriterleri vardır. Eğer bir hastada ciddi anlamda saç kaybı söz konusu ve dolayısıyla 3.000 – 4.000 greftlik bir saç ekimi operasyonuna ihtiyaç duyuluyorsa tıraşsız saç ekimi yapmak mümkün değildir. Tıraşsız saç ekiminde hastanın durumuna bağlı olarak en fazla 1000 – 2800 greftlik bir planlama yapılabilir.
Traşsız Saç Ekiminde DHI veya FUE Teknikleri kullanılmaktadır.