ŞEHİR TURLARI

İSTANBUL TURLARI

Boğazda, tarihteki birçok ismiyle Türkiye hayat bulur – Bizans, Konstantinopolis veya İstanbul – ve kentin zengin kültürünün her bir parçası deneyimlenebilir. Amacınız çeşitli ve uygun fiyatlı bir alışveriş deneyimi bulmak veya yalnızca Boğazın kıyısındaki zengin kültürü özümsemek de olsa, iki kıtayı saran bu şehir tüm dileklerinizi yerine getirecektir.

DİĞER TURLAR

BATI KIYISI TURLARI

Truva, Efes ve Pergamon antik kentlerini görün. Türkiye’nin İstanbul mücevheri dışında bile en iyi yerlerinin tadını çıkarın!

KAPADOKYA VE İÇ ANADOLU TURLARI

Buradaki eşsiz kaya oluşumları, altlarında birçok yerleşke, kilise ve mezar gizlemektedir. İlk Hıristiyanlar, Arap ve Romalı zorbalarından burada saklanmışlar ve tüm bölge, tarihi bir öneme sahip.

YÜRÜYÜŞ TURLARI

Kapadokya bölgesindeki tüf oluşumları, hevesli yürüyüşçüler için müthiş yürüyüş seçenekleri sunar. Likya yolu, dünyanın en güzel yollarından biridir ve Fethiye’den Antalya’ya kadar ilerlerken Likya mezarları, dere ve sarp kayalıklar sürekli yanı başınızda.

KARADENİZ KIYISI TURLARI

Klasik turlardaki çılgın kalabalıklardan uzakta nadir bölgeleri keşfetmek istiyorsanız, Türkiye Karadeniz Bölgesi kesinlikle tam size göre. Doğa ve kültür, bu muhteşem bölgede pastoral küçük kasabalarla, geniş fındık ve çay tarlalarıyla güzel bir uyum içinde bir araya geliyor. Başka hiçbir yere gitmeseniz bile kesinlikle görülmeye değer.

DOĞU ANADOLU TURLARI

Ağrı Dağı’nın zemininde yer alan Doğu Anadolu, ülkedeki en çarpıcı manzaraların bazılarına ev sahipliği yapıyor – Trabzon, Van, Urfa ve diğer yerler. Van Gölü, Sümela Manastırı, Harran ve Nemrut Dağı’nı yakından görme fırsatını yakalayın.

Konaklama

VIP Transfer

Uçuş Rezervasyonu

Şehir Turu

Rehberlik Hizmetleri