%100 AĞRISIZ

EN YÜKSEK YOĞUNLUK

ÖMÜR BOYU GARANTİ

6-8 SAAT OPERASYON

UZMAN DOKTORLAR

Saçsız alanlara doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak, saç kökleri tek tek yerleştirilerek yapılan FUE tekniğinde, lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar kullanılır ve hastanın yüksek konfor ile işlem görmesi sağlanır.  

Son dönemde en sık kullanılan tekniklerin başında gelen FUE yönteminde hastalar da,  cerrahi bir işlem uygulanmadığı ve daha hızlı iyileşme sağlandığı için bu yöntemi tercih etmektedir. 

FUE TEKNİĞİ NASIL UYGULANIR?

Hastanın işleme uygunluğu ile ilgili kan tahlilleri yapıldıktan sonra, donör alandaki saçlar bir milimetre olacak şekilde kısaltılır. Saç kökleri alınacak bölge lokal anestezi ile uyuşturulduktan sonra Mikro Motor ile donör bölgeden kıl, graft ve doku kesilerek kılın çıkış açısına uygun bir şekilde çıkarılır. Foliküler üniteler, ortalama 2-3 saç teli barındırır. Çıkarılan foliküler üniteler, saç ekimi yapılacak bölge için cam petriye alınarak muhafaza edilir ve ardından saçsız alanda Lateral Slit Tekniği ile açılan kanallara tek tek yerleştirilir. Bu şekilde saçlı bölgeden zarar vermeden daha çok graft alınabildiği gibi işlem daha kısa sürede tamamlanabilmektedir.